HS Hasta Bakım Hizmetleri

Hastanede Hasta Refakat Hizmeti

Refakatçi; çeşitli nedenlerle zarar görmüş hasta ve yaşlıların sağlığına kavuşmasını, yaşam standartlarının korunmasını ve sürdürülmesini amaçlar. Yaşlı nüfusta ve kronik hastalıklarda artış var, iç içe olan bu iki grubun takip ve tıbbi bakım taleplerinin artması, ardından bakıcı hizmetleri.

Bazı yaşlılar zihinsel ve fiziksel fonksiyonlarını kontrol edemezler ve çağımızın hastalıklarına yakalanırlar.  Yaşlıların kişisel yaşamlarını huzurlu ve güvenli bir ortamda sürdürmeleri içindir, tabii ki yardıma ihtiyaçları vardır. Bu ihtiyacı karşılamak için hastalarımıza ve yaşlılarımıza refakatçilerinin nasıl eşlik edeceğini çok iyi bilen, şefkatli, deneyimli, sertifikalı ve güvenilir kişiler arasından seçiyoruz. Firmamız; aileden biriymiş gibi, refakatçi alanında deneyime sahip, hasta ve yaşlılarla nasıl geçinileceğini bilen, hasta ve yaşlılarımıza yardım eden, şefkatli ve merhametli bir şekilde hizmet vermektedir. Temel ihtiyaçlarını karşılar ve bireylere kendi ailelerinin kalitesinde hizmet verir.

Refakatçi; firmamız aracılığıyla deneyimli ve güvenilir hizmet vermektedir.

  • ANKARA’da Hasta Refakatçi

  • İSTANBUL’da Hasta Refakatçi

  • İZMİR’de Hasta Refakatçi

  • ANTALYA’da Hasta Refakatçi

  • KAYSERİ’de Hasta Refakatçi

Refakatçi hizmeti aşağıdaki hizmetleri içerir;

Hastaların ve yaşlıların her türlü kişisel bakımını ve günlük temel ihtiyaçlarını kapsar. Bu durumda; hasta ve yaşlıların hastalık tipine göre davranışlarını gösterir, hastalara ve yaşlılara ilaçlarını zamanında verir, hasta ve yaşlıların temel ihtiyaçlarını (vücut temizliği, beslenme, beslenme dahil) karşılar. Hastalar ve yaşlılar yürüyebiliyorsa ve sohbet edebiliyorsa, onlara araba kullanıyorlar, fizyoterapistin talimat ve önerilerine göre hasta ve yaşlılar için fiziksel egzersizler yapıyor, hasta ve yaşlıların günlük rehabilitasyonu evde veya hastane ortamında, tüm refakatçi hizmetleri planlanır. Planlama ve uygulama, hasta ve yaşlı yakınları ile ilgili olarak dahili olarak yapılır.

HS Hasta Bakım
Tüm Hizmetler

Hasta Refakatçiler
Yatılı Hasta Bakıcıları
Yatılı Hasta Refakatçileri
Hastanede Hasta Bakım Hizmeti
Erkek Hasta Bakıcı
Bayan Hasta Bakıcı
Günlük Hasta Bakıcı
Evde Yatılı Yardımcı
Yatılı Yardımcı Bayan Personel
Yatılı Yaşlı Bakım Hizmeti
Çocuk Bakıcıları
Bebek Bakıcıları

BİZE TELEFON NUMARAMIZDAN VE WHATSAPP ÜZERİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ!

0545 734 75 76

HEMEN ARAYIN
Whatsapp’tan ulaşIN