HS Hasta Bakım Hizmetleri

Hastanede Hasta Bakım Hizmetleri

Ameliyat öncesi ve sonrasında hastalarınıza yardımcı olmak için hastanede ek hizmet alabilirsiniz. Hastalarınızın bakım ve ihtiyaçlarının karşılanması için profesyonel vasilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli ve eğitimli kadromuz ile hastalarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir ve karşılaşabilecekleri zorlukları en aza indirebiliriz. İhtiyacınız olan saygı, özen ve şefkati size gösterebilecek bilgili personelimizden yararlanabilirsiniz. Amacımız, hayatınızı kolaylaştırmak ve hastalarınızı mutlu etmek için deneyimli ekibimiz aracılığıyla refakat hizmetleri sunmaktır.

Refakatçimiz, hastanede kaldığınız süre boyunca hastanıza eşlik edecek, eve döndüğünde hastasına eşlik etmeyecek ve hastasıyla doktorun tavsiyesi doğrultusunda ilgilenecektir.

Tecrübeli bakıcı hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • ANKARA’da Hasta Bakıcı

  • İSTANBUL’da Hasta Bakıcı

  • İZMİR’de Hasta Bakıcı
  • ANTALYA’da Hasta Bakıcı

  • KAYSERİ’de Hasta Bakıcı

Ailenize evde veya hastanede hasta ve yaşlı bakımı hizmetleri sunmak için sizinle birlikte çalışıyoruz. Onlar sizin değerli varlığınızdır. Yaşlı hastalarınızın veya aile bireylerinin günlük yaşamlarında yapmaları gereken aktivitelerle yaşam kalitelerini yükseltmek için çalışıyoruz. Bakım kadromuz bu konuda eğitim almış personellerden oluşmaktadır. Hasta veya yaşlı bakım hizmetlerimizden 7 gün 24 saat yararlanabilirsiniz. Bakım hizmetlerini tamamen ihtiyaçlarınıza göre organize ederek memnuniyetinizi ön planda tutuyoruz.
Bakım hizmetlerini ihtiyaç duyduğunuz zaman aralığına veya gün sayısına göre koordine ederek, hastalarınızın veya aile bireylerinin yemek, fiziksel aktivite, banyo gibi ihtiyaçlarını karşılamalarına destek oluyoruz.

HS Hasta Bakım
Tüm Hizmetler

Hasta Refakatçiler
Yatılı Hasta Bakıcıları
Yatılı Hasta Refakatçileri
Hastanede Hasta Bakım Hizmeti
Erkek Hasta Bakıcı
Bayan Hasta Bakıcı
Günlük Hasta Bakıcı
Evde Yatılı Yardımcı
Yatılı Yardımcı Bayan Personel
Yatılı Yaşlı Bakım Hizmeti
Çocuk Bakıcıları
Bebek Bakıcıları

BİZE TELEFON NUMARAMIZDAN VE WHATSAPP ÜZERİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ!

0545 734 75 76

HEMEN ARAYIN
Whatsapp’tan ulaşIN