HASTA BAKICISI

HS Hasta Bakım Hizmetleri

Hasta Bakıcısı

Hasta bakıcılık hizmeti veren firmamızın geçmişi çok uzun yıllara dayanmaktadır. HS hasta bakım ve refakatçilik hizmetleri ismine sahip olan şirketimiz; ismini ” Hasta Sağlığı” kelime köklerinden almaktadır.

 

Hasta Bakıcılık konusunda kurumsallaşan firmamız, tüm Türkiyede hizmet vermektedir. Nüfusa oranla İstanbul hasta bakımı konusunda daha fazla talep ve hasta bakıcı ihtiyacına sahip olan bir il niteliğindedir. 

  • ANKARA’da Hasta Bakıcı

  • İSTANBUL’da Hasta Bakıcı

  • İZMİR’de Hasta Bakıcı
  • ANTALYA’da Hasta Bakıcı

  • KAYSERİ’de Hasta Bakıcı

Ankara HS hasta bakımı ve İstanbul hasta bakıcılık olarak 2 merkeze sahip olan firmamız, İzmir, Antalya, Muğla, Kayseri ve Bursa gibi nüfusu kalabalık şehirlerde de 1inci kalitede hasta bakıcı hizmeti vermektedir. Hasta bakıcılarımızı profesyonel ve alanında uzman şekilde özenle seçen şirketimizde tüm personelimizi şeffaf bir şekilde sizlerin hizmetine sunuyoruz. Örneğin, Ankara hasta bakıcı personel listemize hastanızın durumuna göre bakabilir ve sizin için uygun kişiyi gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz. Yine aynı şekilde İzmir hasta bakıcı denildiğinde yada kayserideki hasta baķıcılar arandığında, en güvenilir personel kitlesine HS hasta bakım ve refakat şirketi aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Temel prensibimiz tüm Türkiyede aynı kaliteye sahip olabilmektir. Bu nedenle Bursada hasta bakıcılarımızdan memnun kalınma oranı ile Adana hasta bakıcılarından memnun kalınma oranı aynı ve yüksek kalitededir.

HS Hasta Bakım
Tüm Hizmetler

Hasta Refakatçiler
Yatılı Hasta Bakıcıları
Yatılı Hasta Refakatçileri
Hastanede Hasta Bakım Hizmeti
Erkek Hasta Bakıcı
Bayan Hasta Bakıcı
Günlük Hasta Bakıcı
Evde Yatılı Yardımcı
Yatılı Yardımcı Bayan Personel
Yatılı Yaşlı Bakım Hizmeti
Çocuk Bakıcıları
Bebek Bakıcıları

BİZE TELEFON NUMARAMIZDAN VE WHATSAPP ÜZERİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ!

0545 734 75 76

HEMEN ARAYIN
Whatsapp’tan ulaşIN