HS Hasta Bakım Hizmetleri

Bebek Bakıcısı

Bebek Bakımı; yeni doğan bebek bakımı, 6-12 ay, 12-24 ay ve 24-48 ay. Bebekler hayatımızın bir parçası ve geleceğimizi onlara emanet edeceğiz Bebek bakımı uzmanlık gerektiren bir konudur. Özellikle yeni anne olan genç annelerin bile bu konuda eğitici bilgilere ihtiyacı vardır.

Dadı; Bebeklerimizin yaş grubuna bağlı olarak güvenilir ve deneyimli bir bebek bakıcısı tarafından bakılması işlemidir. Bebek bakımı; bebek bakıcısı emzirme deneyimi olan ve anne olan kişiler arasından seçim yapmalıdır. Anneliği deneyimlemeyen, çocuğu olmayan, çocuk yetiştirmeyen kişiler hoş karşılanmaz.

  • ANKARA’da Bebek Bakıcısı

  • İSTANBUL’da Bebek Bakıcısı

  • İZMİR’de Bebek Bakıcısı

  • ANTALYA’da Bebek Bakıcısı

  • KAYSERİ’de Bebek Bakıcısı

Dadı hizmeti şu hizmetleri kapsamaktadır: bebek, özellikle yeni doğanlar; her gün yıkanmalı ve her gün yıkanmalıdır. Temiz, düzenli ve havadar bebek odası. Bebeğin kıyafetlerini çamaşır makinesi ile yıkayın, ütüleyin ve temiz tutun. Bebeğin altını değiştirir, yemeğini hazırlar ve varsa ilaçlarını takip eder Diş çıkarma sırasında bebek kendini kötü hissettiğinde anneye yardım eder Yatarken evde bebeğe yardım eden aile (evi temizler, yemek pişirmeye yardım eder) Ankara bebek bakımı

HS Hasta Bakım
Tüm Hizmetler

Hasta Refakatçiler
Yatılı Hasta Bakıcıları
Yatılı Hasta Refakatçileri
Hastanede Hasta Bakım Hizmeti
Erkek Hasta Bakıcı
Bayan Hasta Bakıcı
Günlük Hasta Bakıcı
Evde Yatılı Yardımcı
Yatılı Yardımcı Bayan Personel
Yatılı Yaşlı Bakım Hizmeti
Çocuk Bakıcıları
Bebek Bakıcıları

BİZE TELEFON NUMARAMIZDAN VE WHATSAPP ÜZERİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ!

0545 734 75 76

HEMEN ARAYIN
Whatsapp’tan ulaşIN