HS Hasta Bakım Hizmetleri

Ankara Hasta Bakıcı Hizmeti

Hasta Bakıcı personeli, ev ve hastane ortamında özel bakıma ihtiyacı olan hastalarımızın veya yaşlı yakınlarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılamakla görevli profesyonel bir gruptur.

Hemşire, evde bakım sürecinde hastalara ve yaşlılara hizmet veren ekibin en önemli üyelerinden biridir. Ailenize saygı ve şefkatle yaklaşabilecek birine ihtiyacınız varsa, şirket olarak her zaman yanınızda olacağız. Hastaya bakmak zor bir iştir ve çok özen gerektirir. Bu nedenle hizmetin alanında profesyonel bir firma tarafından verilmesi gerekmektedir.

Deneyimsiz kişiler çeşitli sorunlara neden olabilir. Hastaneden yeni taburcu olmuş bir hastayla ilgilenmeniz gerekiyorsa ancak imkanınız yoksa profesyonel hemşirelik personelinin desteğini almanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Bakıcı ne yapar? Hemşirelik personeli, gerektiğinde hastaların veya yaşlıların tüm ihtiyaçlarını karşılar. Hemşirelik personelinin görevleri arasında ilaç temini, ilaç bakımı, ölçüm ve izleme, doktora görünme, acil durumda ambulans çağırma ve gerekli bilgileri sağlama yer alır. Özellikle yatalak ya da Alzheimer hastası olan kişilerin bakıcılara ihtiyacı vardır. Refakatçi dediğimiz bu hemşireler her gün hastaların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Ne yazık ki bu hastalar yemek yeme, tuvalete gitme, ilaç alma, yıkanma gibi aktiviteleri gerçekleştiremezler. hemşire personeli bu konuda gerekli eğitim ve deneyimi almış, ailelerine en dikkatli şekilde yaklaşmakta ve tüm ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamaktadır.

  • ANKARA’da Hasta Bakıcı

  • İSTANBUL’da Hasta Bakıcı

  • İZMİR’de Hasta Bakıcı
  • ANTALYA’da Hasta Bakıcı

  • KAYSERİ’de Hasta Bakıcı

EBRU Hasta Bakım olarak bakıcılarınızın ihtiyaçlarını karşılamak için sizinle birlikte çalışıyoruz. Ankara’da Hasta bakıcı arıyorum deyince aklınıza gelen ilk firmalardan biri EBRU Hasta Bakım’dır. Firma olarak, bugüne kadar edindiğimiz bilgi ve tecrübelere dayanarak sizlere en iyi hizmeti vermek gibi bir sorumluluğumuz var. Güleryüzlü, ilgili, iletişime açık, anlayışlı, sabırlı, hijyenik, bilgili ve sorumluluk sahibi çalışanlarımızla itibarımızı kazanmaya devam edeceğiz. Evde bakıcıya ihtiyacınız varsa çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bakıcı Ankara için bir telefon kadar uzağınızdayız!

HS Hasta Bakım
Tüm Hizmetler

Hasta Refakatçiler
Yatılı Hasta Bakıcıları
Yatılı Hasta Refakatçileri
Hastanede Hasta Bakım Hizmeti
Erkek Hasta Bakıcı
Bayan Hasta Bakıcı
Günlük Hasta Bakıcı
Evde Yatılı Yardımcı
Yatılı Yardımcı Bayan Personel
Yatılı Yaşlı Bakım Hizmeti
Çocuk Bakıcıları
Bebek Bakıcıları

BİZE TELEFON NUMARAMIZDAN VE WHATSAPP ÜZERİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ!

0545 734 75 76

HEMEN ARAYIN
Whatsapp’tan ulaşIN